Projektor 24 snímků se zvířátky - Safari
Projektor 24 snímků se zvířátky - Safari. Obsahuje projektor, 3 kotouče se snímky (celkem 24 snímků), 8 figurek safari zvířátek. Délka projektoru 11,5 cm, velikost zvířátek 5 - 7 cm. 3xAG13 baterie do projektoru součástí. Přepínač ON/OFF na projektoru. Zaostřovací prstenec na projektoru.
Podobné produkty
Popis produktu
Projektor 24 snímků se zvířátky - Safari.
Obsahuje projektor, 3 kotouče se snímky (celkem 24 snímků), 8 figurek safari zvířátek.
Délka projektoru 11,5 cm, velikost zvířátek 5 - 7 cm. 3xAG13 baterie do projektoru součástí.
Přepínač ON/OFF na projektoru. Zaostřovací prstenec na projektoru.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W035435 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 součástí |
| Délka výrobku: | 29.5 cm |
| Šířka výrobku: | 4.2 cm |
| Výška výrobku: | 18.2 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
