Potápěčský brýle a šnorchl, Intex 55949
Potápěčská sada Intex, která obsahuje brýle a šnorchl. Maska je vyrobena s kvalitními bezpečnými polykarbonátovými skly a rámeček z měkké gumy, což zajišťuje pohodlné a přesné sednutí na obličeji. Šnorchl má sponu pro připnutí k brýlím a klapku zabraňující vniknutí vody. Šnorchl má komfortní středně velký náustek. Doporučený věk: ...
Podobné produkty
Popis produktu
Potápěčská sada Intex, která obsahuje brýle a šnorchl.
Maska je vyrobena s kvalitními bezpečnými polykarbonátovými skly a rámeček z měkké gumy, což zajišťuje pohodlné a přesné sednutí na obličeji.
Šnorchl má sponu pro připnutí k brýlím a klapku zabraňující vniknutí vody. Šnorchl má komfortní středně velký náustek.
Doporučený věk: od 6 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 155949 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Vhodné pro: | Školáka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 22.23 cm |
| Šířka výrobku: | 8.57 cm |
| Výška výrobku: | 49.53 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
