Postýlka pro panenky 53x32x32 cm
Kód produktu: W052976
Podobné produkty
Popis produktu
Postýlka pro panenky. Rozměry 53x32x32 cm.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W052976 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.1 kg |
| Délka výrobku: | 10.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.0 cm |
| Výška výrobku: | 34.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
