Počítadlo kuličkové
Kód produktu: 881759
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Kuličkové počítadlo je základní pomůcka pro zvládnutí počtů pro nejmenší školáky. Počitadlo kuličkové. Rozměr: 17,5 x 20 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Kuličkové počítadlo je základní pomůcka pro zvládnutí počtů pro nejmenší školáky.
Počitadlo kuličkové.
Rozměr: 17,5 x 20 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 881759 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 23.0 cm |
| Šířka výrobku: | 19.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
