Nafukovací mořská želva, 191 x 170 cm, Intex 57555NP
Velká nafukovací želva se postará o pořádnou zábavu u vody, na dovolené i koupališti! Díky tvaru a stabilnímu rozpoložení si můžeš dopřát relax a nechat se unášet vlnami! 2 nafukovací komory 2 pevná držadla bez obsahu ftalátů obsahuje záplatu pro rychlé zalepení Rozměry: 191 x 170 cm Doporučený věk: od 3 let Nosnost: 80 kg ...
Podobné produkty
Popis produktu
Velká nafukovací želva se postará o pořádnou zábavu u vody, na dovolené i koupališti! Díky tvaru a stabilnímu rozpoložení si můžeš dopřát relax a nechat se unášet vlnami!
- 2 nafukovací komory
- 2 pevná držadla
- bez obsahu ftalátů
- obsahuje záplatu pro rychlé zalepení
Rozměry: 191 x 170 cm
Doporučený věk: od 3 let
Nosnost: 80 kg
Nafukovací hračky a potřeby Intex splňují nejpřísnější bezpečnostní normy na zpracování a použité materiály.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W157555 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,800 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Délka výrobku: | 26.72 cm |
| Šířka výrobku: | 10.18 cm |
| Výška výrobku: | 24.17 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
