Playgo Včela s efekty 14x4,5x16 cm
Kód produktu: W029779
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Včela s efekty. Rozměry 14x4,5x16 cm. Světelné a zvukové efekty stlačením srdíčka na bříšku. 2xAAA baterie součástí. Dva kroužky na pohyblivém skřípějícím křídle, kousátko na druhém křídle.
Podobné produkty
Popis produktu
Včela s efekty.
Rozměry 14x4,5x16 cm.
Světelné a zvukové efekty stlačením srdíčka na bříšku. 2xAAA baterie součástí.
Dva kroužky na pohyblivém skřípějícím křídle, kousátko na druhém křídle.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W029779 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 2xAAA |
| Délka výrobku: | 15.0 cm |
| Šířka výrobku: | 5.5 cm |
| Výška výrobku: | 18.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
