Playgo Úklidový set
Kód produktu: W051057
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Úklidový set. Obsahuje smeták, kbelík, smetáček s lopatkou, postřikovač, mop, stěrku a další příslušenství.
Podobné produkty
Popis produktu
Úklidový set.
Obsahuje smeták, kbelík, smetáček s lopatkou, postřikovač, mop, stěrku a další příslušenství.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W051057 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,800 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 24m+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 42.0 cm |
| Šířka výrobku: | 8.0 cm |
| Výška výrobku: | 27.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
