Play Eco Plyšák čivava 29 cm
Kód produktu: W022046
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Nádherná plyšová čivava 29 cm vyrobeno z vysoce kvalitní plyše vyrobeno ze 100% recyklovaného plastu certifikát GLOBAL RECYCLED STANDARD vysoká kvalita velmi příjemné na dotek
Podobné produkty
Popis produktu
Nádherná plyšová čivava 29 cm
- vyrobeno z vysoce kvalitní plyše
- vyrobeno ze 100% recyklovaného plastu
- certifikát GLOBAL RECYCLED STANDARD
- vysoká kvalita
- velmi příjemné na dotek
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W022046 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 0+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 24.0 cm |
| Šířka výrobku: | 24.0 cm |
| Výška výrobku: | 29.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
