Nafukovací bílý žralok s držadly, 173x107 cm, Intex 57525
Kód produktu: 157525
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Nafukovací žralok pro letní vodní radovánky Velký bílý žralok - s velice věrným potiskem z kvalitního vinylu. Tři samostatné vzduchové komory. Balení obsahuje sadu na opravu. Velikost: 173x107 cm, Nosnost 40 kg >>>Návod ke stažení<<<
Podobné produkty
Popis produktu
Nafukovací žralok pro letní vodní radovánky
Velký bílý žralok - s velice věrným potiskem z kvalitního vinylu. Tři samostatné vzduchové komory. Balení obsahuje sadu na opravu.
Velikost: 173x107 cm,
Nosnost 40 kg
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 157525 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 7.0 cm |
| Šířka výrobku: | 23.0 cm |
| Výška výrobku: | 20.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
