Plášť s kostrou 88 cm
Kód produktu: W003141
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Černý plášť s kostrou bude skvělým doplňkem na halloweenskou párty! Délka pláště: 80 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Černý plášť s kostrou bude skvělým doplňkem na halloweenskou párty! Délka pláště: 80 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W003141 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Halloween |
| Je na baterie: | NE |
| Délka výrobku: | 24.0 cm |
| Šířka výrobku: | 32.0 cm |
| Výška výrobku: | 3.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
