Pistole Spiral Enforcer s míčky 34,5 cm
Kód produktu: W049342
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Pistole Spiral Enforcer s míčky. Rozměry 34,5x34,5x17,5 cm. Součástí 88 míčků, pytlík na míčky. 6xAA baterie nejsou součástí. Dostřel až 24 m. K pistoli koupíte náhradní pěnové míčky
Podobné produkty
Popis produktu
Pistole Spiral Enforcer s míčky.
Rozměry 34,5x34,5x17,5 cm. Součástí 88 míčků, pytlík na míčky. 6xAA baterie nejsou součástí.
Dostřel až 24 m.
K pistoli koupíte náhradní pěnové míčky
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W049342 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 14+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 6xAA |
| Délka výrobku: | 36.0 cm |
| Šířka výrobku: | 36.0 cm |
| Výška výrobku: | 18.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
