Produkt byl přidán do oblíbených
Písek sada barevná 7 ks
Postavit hrad nebo udělat bábovičku půjde s touto barevnou plastovou sadou raz dva! Set je vhodný na pískoviště, k vodě i na zahradu. Obsah balení: kyblík (23 cm) sítko konvička lopatka hrabičky 2 formičky
Podobné produkty
Popis produktu
Postavit hrad nebo udělat bábovičku půjde s touto barevnou plastovou sadou raz dva! Set je vhodný na pískoviště, k vodě i na zahradu. Obsah balení: kyblík (23 cm) sítko konvička lopatka hrabičky 2 formičky
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W117233 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 15.0 cm |
| Šířka výrobku: | 17.0 cm |
| Výška výrobku: | 25.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
