Piatnik Activity Kompakt
Kód produktu: 65502
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Kompaktní verze hry Activity Original, vhodná na cesty do každého batůžku.
Podobné produkty
Popis produktu
Kompaktní verze hry Activity Original, vhodná na cesty do každého batůžku.U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 65502 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Školáka |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 24.0 cm |
| Šířka výrobku: | 17.0 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
