Piánko žába s efekty 13 cm
Kód produktu: W036503
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Piánko žába s efekty. Velikost 13 cm. Vydává světelné a zvukové efekty (melodie). Baterie 3xAAA nejsou součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Piánko žába s efekty.
Velikost 13 cm.
Vydává světelné a zvukové efekty (melodie).
Baterie 3xAAA nejsou součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W036503 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 12m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAAA nejsou součástí |
| Délka výrobku: | 12.8 cm |
| Šířka výrobku: | 5.5 cm |
| Výška výrobku: | 13.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
