Pes interaktivní set 24 cm
Pes interaktivní set. Velikost 24 cm. Zvukové efekty a mrkání stlačením pravé packy a přiložením předmětů nebo dotykem (stiskem) jiné části těla - hlavy, čumáku, hrudi, hřbetu (štěkání, kýchání a další). 3x rychlý dotek hlavy - zavře oči a spí. Přiložení láhve a kostičky k tlamičce - papání. 3xAA baterie součástí. Přepínač on/off/try ...
Podobné produkty
Video
Popis produktu
Pes interaktivní set.
Velikost 24 cm.
Zvukové efekty a mrkání stlačením pravé packy a přiložením předmětů nebo dotykem (stiskem) jiné části těla - hlavy, čumáku, hrudi, hřbetu (štěkání, kýchání a další). 3x rychlý dotek hlavy - zavře oči a spí.
Přiložení láhve a kostičky k tlamičce - papání. 3xAA baterie součástí.
Přepínač on/off/try me v zadní části hlavy.
Součástí hřeben na česání.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W039608 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 2+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.0 cm |
| Výška výrobku: | 28.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |

