Pes chodící s efekty 16 cm
Kód produktu: W049586
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Pes chodící se zvukovými efekty. Rozměry 16x9x12 cm. Chodí, hýbá ocasem a mňouká. ON/OFF přepínač na spodní straně. 2xAA baterie nejsou součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Pes chodící se zvukovými efekty.
Rozměry 16x9x12 cm.
Chodí, hýbá ocasem a mňouká.
ON/OFF přepínač na spodní straně. 2xAA baterie nejsou součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W049586 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2xAA |
| Délka výrobku: | 16.0 cm |
| Šířka výrobku: | 12.0 cm |
| Výška výrobku: | 15.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
