Krtkovi kamarádi - dekorace assort
Kód produktu: 10314
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Vyzdobte dětský pokojíček s úžasnými dekoracemi Krtečkových kamarádů! Krásné dekorace do dětského pokojíčku, lze jimi vyzdobit skříňky, stěny, skleněné povrchy apod. Velikost dekorace: cca 18 x 23 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Vyzdobte dětský pokojíček s úžasnými dekoracemi Krtečkových kamarádů!
Krásné dekorace do dětského pokojíčku, lze jimi vyzdobit skříňky, stěny, skleněné povrchy apod.
Velikost dekorace: cca 18 x 23 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 10314 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 22.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.2 cm |
| Výška výrobku: | 30.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
