Produkt byl přidán do oblíbených
Peněženka na krk - MIX
Kód produktu: W003167
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Látková peněženka na krk potěší všechny děti. Stylová barevná peněženka bude dohlížet, aby peníze byly pečlivě uschovány v peněžence! Rozměry: 12 x 9 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Látková peněženka na krk potěší všechny děti. Stylová barevná peněženka bude dohlížet, aby peníze byly pečlivě uschovány v peněžence! Rozměry: 12 x 9 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W003167 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Délka výrobku: | 10.0 cm |
| Šířka výrobku: | 1.0 cm |
| Výška výrobku: | 13.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
