Pejsek interaktivní s efekty 15 cm
Kód produktu: W050606
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Pejsek interaktivní s efekty. Velikost 15cm. Světelné a zvukové efekty. Funkce automatického vypnutí. Přepínač na vypnutí a dvě úrovně hlasitosti. 2xAA baterie součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Pejsek interaktivní s efekty.
Velikost 15cm.
Světelné a zvukové efekty.
Funkce automatického vypnutí.
Přepínač na vypnutí a dvě úrovně hlasitosti.
2xAA baterie součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W050606 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6m+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 2xAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 5.3 cm |
| Šířka výrobku: | 13.5 cm |
| Výška výrobku: | 21.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
