Pastelky Jumbo ERGO 6 ks
Kód produktu: 811043
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Silné trojhranné pastelky jsou u dětí velmi oblíbené a představují jeden ze základních nástrojů pro kreslení. vhodné do školky, školy, výtvarného kroužku nebo jen tak na doma pro výtvarné a umělecké účely ergonomické - dobře se drží a nekloužou syté barvy netoxické Počet kusů: 6 Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
Silné trojhranné pastelky jsou u dětí velmi oblíbené a představují jeden ze základních nástrojů pro kreslení.
- vhodné do školky, školy, výtvarného kroužku nebo jen tak na doma
- pro výtvarné a umělecké účely
- ergonomické - dobře se drží a nekloužou
- syté barvy
- netoxické
Počet kusů: 6
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 811043 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 20.0 cm |
| Šířka výrobku: | 6.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
