Rohy sobí svítící (blikající) 20x6 cm
Kód produktu: W039098
Podobné produkty
Parametry produktu
| Kód produktu | W039098 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3x LR44(AG13) |
| Délka výrobku: | 18.0 cm |
| Šířka výrobku: | 26.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.5 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
