Papíry barevné křída A4, 10 listů
Wiky Papíry barevné voskované Papíry ve formátu A4 s voskovanou úpravou listu jsou určeny pro výtvarnou činnost k vystřihování, lepení a dalšímu zpracování. Baleno po 10 listech. V balení: červená vínová sv. zelená tm. zelená oranžová černá sv. modrá tm. modrá růžová žlutá Formát: A4 Počet listů: 10
Podobné produkty
Popis produktu
Wiky Papíry barevné voskované
Papíry ve formátu A4 s voskovanou úpravou listu jsou určeny pro výtvarnou činnost k vystřihování, lepení a dalšímu zpracování. Baleno po 10 listech.
V balení:
- červená
- vínová
- sv. zelená
- tm. zelená
- oranžová
- černá
- sv. modrá
- tm. modrá
- růžová
- žlutá
Formát: A4
Počet listů: 10
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 886467 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 21.0 cm |
| Šířka výrobku: | 30.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.3 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
