Panenka s mašlí 39 cm
Kód produktu: W038410
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Panenka s mašlí. Měkké tělíčko. Rozměry 20x9x39 cm. 3xAG13 baterie součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Panenka s mašlí.
Měkké tělíčko.
Rozměry 20x9x39 cm. 3xAG13 baterie součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W038410 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 |
| Délka výrobku: | 44.0 cm |
| Šířka výrobku: | 24.0 cm |
| Výška výrobku: | 10.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
