Produkt byl přidán do oblíbených
Panenka s doplňky a zvukovými efekty 36 cm
Kód produktu: W040096
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Panenka s doplňky a zvukovými efekty. Velikost 36 cm. Zvukové efekty stiskem bříška. 3xAG13 baterie součástí. Součástí hřeben a kabelka.
Podobné produkty
Popis produktu
Panenka s doplňky a zvukovými efekty.
Velikost 36 cm.
Zvukové efekty stiskem bříška. 3xAG13 baterie součástí. Součástí hřeben a kabelka.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W040096 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 20.0 cm |
| Šířka výrobku: | 8.5 cm |
| Výška výrobku: | 38.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
