Panenka s autem 30 cm
Kód produktu: W039516
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Panenka s autem. Velikost panenky 30 cm. Součástí auto, selfie tyč a sluchátka.
Podobné produkty
Popis produktu
Panenka s autem.
Velikost panenky 30 cm.
Součástí auto, selfie tyč a sluchátka.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W039516 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 39.0 cm |
| Šířka výrobku: | 21.0 cm |
| Výška výrobku: | 22.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
