Panenka opakující 40cm
Panenka opakující. Velikost 40cm. Návod na obale. Po zmáčknutí pravé ruky zazní zvuk a panenka začne nahrávat. Mluvte k panenčiným ústům. Dalším zmáčknutí pravé ruky zazní dvojitý zvuk a nahrávání je u konce. Zmáčknutím levé ruky panenka přehraje nahrávku. 2xAA baterie nejsou součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Panenka opakující.
Velikost 40cm.
Návod na obale. Po zmáčknutí pravé ruky zazní zvuk a panenka začne nahrávat. Mluvte k panenčiným ústům.
Dalším zmáčknutí pravé ruky zazní dvojitý zvuk a nahrávání je u konce. Zmáčknutím levé ruky panenka přehraje nahrávku.
2xAA baterie nejsou součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W049271 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,900 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2xAA |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 11.0 cm |
| Výška výrobku: | 43.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
