Panenka 13 cm
Kód produktu: W057398
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Zažij dobrodružství s krásnou panenkou. Velikost 13 cm.
Podobné produkty
Popis produktu
Zažij dobrodružství s krásnou panenkou.
Velikost 13 cm.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W057398 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 16.0 cm |
| Šířka výrobku: | 5.0 cm |
| Výška výrobku: | 18.3 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
