Krájecí ovoce set s tácem 21x14 cm
Kód produktu: W027779
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Malý pomocník už se nemusí rozčilovat, že mu nepůjčíte opravdový nůž ke krájení. S touto šikovnou hračkou bude šťastný jako blecha a vy budete v klidu, že si neublíží. Rozměry tácku 21x14x1 cm. Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
Malý pomocník už se nemusí rozčilovat, že mu nepůjčíte opravdový nůž ke krájení. S touto šikovnou hračkou bude šťastný jako blecha a vy budete v klidu, že si neublíží.
Rozměry tácku 21x14x1 cm.
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W027779 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 21.5 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
