OVOCE 4 Dřevěné kostky
Dřevěné kostky s motivem ovoce zábavnou formou procvičí u nejmenších dětí jemnou motoriku, představivost a logické myšlení. Skládání kostek motivuje také k vyprávění příběhů a rozvíjí fantazii. Počet kostek: 4 Doporučený věk: od 3 let Dřevěné obrázkové kostky DINO jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů, splňují požadavky dané ...
Podobné produkty
Popis produktu
Dřevěné kostky s motivem ovoce zábavnou formou procvičí u nejmenších dětí jemnou motoriku, představivost a logické myšlení. Skládání kostek motivuje také k vyprávění příběhů a rozvíjí fantazii. Počet kostek: 4 Doporučený věk: od 3 let Dřevěné obrázkové kostky DINO jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů, splňují požadavky dané evropskou normou na bezpečnost hraček ČSN EN 71-1 a jsou atestované v ČR. Vyrobeno v České republice.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W000204 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 4.0 cm |
| Šířka výrobku: | 8.5 cm |
| Výška výrobku: | 8.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | ČR |
