Produkt byl přidán do oblíbených
OKTO Mýval výtvarná sada malování na plátno 29x29 cm
OKTO – Mýval výtvarná sada Vytvořte si působivý obraz s motivem Mývala. Kreativní sada OKTO a 3D modelování kombinuje klasickou malbu a plastické modelování, díky čemuž vznikne originální 3D dekorace. Sada obsahuje vše potřebné, abyste mohli začít tvořit ihned – od barev a modelovací hmoty až po štětec a nástroje. ...
Podobné produkty
Popis produktu
OKTO – Mýval výtvarná sada
Vytvořte si působivý obraz s motivem Mývala. Kreativní sada OKTO a 3D modelování kombinuje klasickou malbu a plastické modelování, díky čemuž vznikne originální 3D dekorace. Sada obsahuje vše potřebné, abyste mohli začít tvořit ihned – od barev a modelovací hmoty až po štětec a nástroje.
👉 Obsah balení:
- plátno 29x29 cm
- obrázkový návod
- tvarovací nástroje
- samotvrdnoucí hmota
✅ Spojení malby a 3D modelování v jedné sadě
✅ Realistický 3D efekt na plátně
✅ Kompletní kreativní sada pro děti i dospělé
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W034363 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 5+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.0 kg |
| Délka výrobku: | 41.5 cm |
| Šířka výrobku: | 31.5 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
