Produkt byl přidán do oblíbených
OKTO Manga motiv živlů "Oheň" výtvarný set 30x40 cm
🔥 OKTO – Manga motiv živlů „Oheň“ (30 × 40 cm) Přeneste sílu a energii živlu Oheň na vlastní plátno! Kreativní sada OKTO v manga stylu vám umožní vytvořit působivý 3D obraz o velikosti 30 × 40 cm. Díky samoschnoucí modelovací hmotě a akrylovému laku získá váš výtvor plastický efekt a ...
Podobné produkty
Popis produktu
🔥 OKTO – Manga motiv živlů „Oheň“ (30 × 40 cm)
Přeneste sílu a energii živlu Oheň na vlastní plátno! Kreativní sada OKTO v manga stylu vám umožní vytvořit působivý 3D obraz o velikosti 30 × 40 cm. Díky samoschnoucí modelovací hmotě a akrylovému laku získá váš výtvor plastický efekt a dlouhou životnost.
👉 Obsah balení:
-
rám a plátno (30 × 40 cm)
-
obrázkový návod krok za krokem
-
modelovací nástroj
-
sada samoschnoucí modelovací hmoty
-
akrylový lak 20 ml
-
štětec
✅ Manga motiv živlu „Oheň“
✅ Kompletní sada s rámem a plátnem
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W051105 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 10+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.0 kg |
| Délka výrobku: | 43.0 cm |
| Šířka výrobku: | 5.0 cm |
| Výška výrobku: | 30.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
