OKTO FREEDOM Výtvarná modelovací sada DIY květiny s dřevěným rámem 21x21 cm
🌸 OKTO FREEDOM – Výtvarná modelovací sada „DIY květiny“ (21 × 21 cm) Rozvíjejte svou kreativitu s originální sadou OKTO FREEDOM. Na přírodním plátně v dřevěném rámu o velikosti 21 × 21 cm si s pomocí modelovacích hmot a nástrojů vytvoříte jedinečný 3D obraz s motivem květin. Díky kompletnímu ...
Podobné produkty
Popis produktu
🌸 OKTO FREEDOM – Výtvarná modelovací sada „DIY květiny“ (21 × 21 cm)
Rozvíjejte svou kreativitu s originální sadou OKTO FREEDOM. Na přírodním plátně v dřevěném rámu o velikosti 21 × 21 cm si s pomocí modelovacích hmot a nástrojů vytvoříte jedinečný 3D obraz s motivem květin. Díky kompletnímu balení je tvoření snadné a výsledek působí jako skutečná dekorace, která rozzáří každý interiér.
👉 Obsah balení:
-
přírodní plátno v dřevěném rámu (21 × 21 cm)
-
obrázkový návod krok za krokem
-
dřevěný tvarovací nástroj
-
40 ks modelovací hmoty
✅ DIY sada s květinovým motivem
✅ Originální 3D efekt na plátně
✅ Vše potřebné v jednom balení
✅ Skvělá kreativní aktivita pro děti i dospělé
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W034366 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 14+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.8 kg |
| Délka výrobku: | 21.5 cm |
| Šířka výrobku: | 21.5 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
