Nebulous Stars Seškrabávací set 5 destiček
✨ Nebulous Stars Vyškrabávací set Objevte kouzlo tvoření s kreativní sadou Nebulous Stars Vyškrabávací set. Pomocí speciálních nástrojů vyškrábejte na připravené kartičky originální motivy a vytvořte jedinečná barevná díla. Součástí balení je i šablonový arch, který vám pomůže tvořit krásné tvary, a příběh Isadory, který vaší tvorbě dodá ...
Podobné produkty
Popis produktu
✨ Nebulous Stars Vyškrabávací set
Objevte kouzlo tvoření s kreativní sadou Nebulous Stars Vyškrabávací set. Pomocí speciálních nástrojů vyškrábejte na připravené kartičky originální motivy a vytvořte jedinečná barevná díla. Součástí balení je i šablonový arch, který vám pomůže tvořit krásné tvary, a příběh Isadory, který vaší tvorbě dodá magickou atmosféru.
✅ 5 vyškrabávacích kartiček s barevným podkladem
✅ 2 vyškrabávací nástroje pro detailní tvorbu
✅ Šablonový arch s 21 tvary
✅ Kreativní sada s příběhem Isadory
👉 Obsah balení:
-
5 vyškrabávacích kartiček
-
2 vyškrabávací nástroje
-
šablonový arch s 21 tvary
-
návod
-
příběh Isadory
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W051670 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 15.9 cm |
| Šířka výrobku: | 3.9 cm |
| Výška výrobku: | 20.4 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
