Nebulous Stars Maluj hvězdné spirály set
Kód produktu: W051682
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Nebulous Stars Maluj hvězdné spirály set. Obsah balení - 48 černých stránek, šablona na spirály a 7 koleček, 6 neonových gelových per, stránka se samolepkami. 36 stránek má ilustrace které můžete vybarvit a doplnit spirálami.
Podobné produkty
Popis produktu
Nebulous Stars Maluj hvězdné spirály set.
Obsah balení - 48 černých stránek, šablona na spirály a 7 koleček, 6 neonových gelových per, stránka se samolepkami. 36 stránek má ilustrace které můžete vybarvit a doplnit spirálami.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W051682 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 7+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 25.1 cm |
| Šířka výrobku: | 3.2 cm |
| Výška výrobku: | 31.4 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
