Navlékání tvarů 15cm
Dřevěná hračka, která nestárne a zabaví jak nejmenší děti, tak i jejich starší sourozence. Děti se díky ní naučí rozpoznávat tvary a barvy, rozvíjí motoriku a mohou se procvičit v počítání. Balení obsahuje podkladovou desku s tyčemi a 20 dílů na nasazení. Rozměry výrobku: 15x11,5x15 cm, materiál: dřevo.
Podobné produkty
Popis produktu
Dřevěná hračka, která nestárne a zabaví jak nejmenší děti, tak i jejich starší sourozence. Děti se díky ní naučí rozpoznávat tvary a barvy, rozvíjí motoriku a mohou se procvičit v počítání.
Balení obsahuje podkladovou desku s tyčemi a 20 dílů na nasazení.
Rozměry výrobku: 15x11,5x15 cm, materiál: dřevo.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W041885 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 15.3 cm |
| Šířka výrobku: | 15.5 cm |
| Výška výrobku: | 9.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
