Nářadí ve skříňce 25x12 cm
Kód produktu: 550020
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Kutilské nářadí pro každého malého opraváře Souprava nářadí obsahuje: šroubovák kladivo kleště svěrák klíč
Podobné produkty
Popis produktu
Kutilské nářadí pro každého malého opraváře
Souprava nářadí obsahuje:
- šroubovák
- kladivo
- kleště
- svěrák
- klíč
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 550020 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 25.0 cm |
| Šířka výrobku: | 12.0 cm |
| Výška výrobku: | 10.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | ČR |
