Nářadí v kufříku set 26x9x25,5 cm
Nářadí v kufříku. Rozměry kufříku 26x9x25,5 cm. Světelné efekty. 3xAAA do vrtačky nejsou součástí. Přepínač ON/OFF na vrtačce. Součástí kufřík, vrtačka s náhradními šroubováky, kladivo, kombinačky, pilka, šroubovák, 2 klíče, pravítko, dřívka, šrouby, matice a další.
Podobné produkty
Popis produktu
Nářadí v kufříku.
Rozměry kufříku 26x9x25,5 cm.
Světelné efekty. 3xAAA do vrtačky nejsou součástí. Přepínač ON/OFF na vrtačce.
Součástí kufřík, vrtačka s náhradními šroubováky, kladivo, kombinačky, pilka, šroubovák, 2 klíče, pravítko, dřívka, šrouby, matice a další.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W038098 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,800 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAAA - el. vrtačka, nejsou součástí |
| Délka výrobku: | 26.0 cm |
| Šířka výrobku: | 9.0 cm |
| Výška výrobku: | 25.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
