Produkt byl přidán do oblíbených
Náplň do bublifuku 1 L 21,5 cm - Český obal
Kód produktu: W027644
Podobné produkty
Parametry produktu
| Kód produktu | W027644 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.0 kg |
| Délka výrobku: | 8.5 cm |
| Šířka výrobku: | 8.5 cm |
| Výška výrobku: | 21.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
