Nafukovací kruh Donut Tube, 94x23 cm, Intex 56265
Nafukovací kruh Donut Tube má neobyčejný tvar a originální motiv, který se jistě zalíbí každému. Kruh - donut je dělaný z vysoce kvalitního a odolného vinylu o materiálové tloušťce 0,25 mm. Materiál: vinyl Rozměry: 94x23 cm Nafukovací hračky a potřeby Intex splňují nejpřísnější bezpečnostní normy na zpracování a použité materiály.
Podobné produkty
Popis produktu
Nafukovací kruh Donut Tube má neobyčejný tvar a originální motiv, který se jistě zalíbí každému. Kruh - donut je dělaný z vysoce kvalitního a odolného vinylu o materiálové tloušťce 0,25 mm.
Materiál: vinyl
Rozměry: 94x23 cm
Nafukovací hračky a potřeby Intex splňují nejpřísnější bezpečnostní normy na zpracování a použité materiály.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 156265 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 9+ |
| Vhodné pro: | Školáka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 4.5 cm |
| Šířka výrobku: | 20.0 cm |
| Výška výrobku: | 17.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
