Nádobí na čaj s dortem
Kód produktu: W027846
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Nádobí na čaj s dortem. Rozměry tácu 25x18x2 cm.
Podobné produkty
Popis produktu
Nádobí na čaj s dortem.
Rozměry tácu 25x18x2 cm.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W027846 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 25.0 cm |
| Šířka výrobku: | 28.0 cm |
| Výška výrobku: | 6.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
