MGA Na! Na! Na! Surprise Zamilovaná panenka
Kód produktu: W022577
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Na! Na! Na! Surprise Zamilované panenky jsou měkké fashion panenky. Panenky mají na sobě prošívané šaty ve tvaru srdce a pod nimi tričko. Na! Na! Na! Surprise jsou úplně první měkké tvarovatelné módní panenky s natištěnou tváří a módními doplňky. Velikost: 20 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Na! Na! Na! Surprise Zamilované panenky jsou měkké fashion panenky.
Panenky mají na sobě prošívané šaty ve tvaru srdce a pod nimi tričko.
Na! Na! Na! Surprise jsou úplně první měkké tvarovatelné módní panenky s natištěnou tváří a módními doplňky.
Velikost: 20 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W022577 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 5+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 25.0 cm |
| Šířka výrobku: | 16.0 cm |
| Výška výrobku: | 8.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
