Produkt byl přidán do oblíbených
Myš RC na dálkové ovládání 23 cm - český obal
Myš hledá svou skrýš! Kam se schová tentokrát? A koho při své cestě vystraší? To vše je jen na Tobě! Myška je pekelně rychlá, takže ji jen tak někdo nechytí. Na dálkové ovládání. Velikost 23 cm. Doporučený věk: od 3 let Baterie myš - 3xAAA, ovladač - 2xAA nejsou součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Myš hledá svou skrýš! Kam se schová tentokrát? A koho při své cestě vystraší? To vše je jen na Tobě! Myška je pekelně rychlá, takže ji jen tak někdo nechytí.
Na dálkové ovládání.
Velikost 23 cm.
Doporučený věk: od 3 let
Baterie myš - 3xAAA, ovladač - 2xAA nejsou součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W005227 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | myš - 3xAAA, ovladač - 2xAA |
| Délka výrobku: | 21.0 cm |
| Šířka výrobku: | 32.5 cm |
| Výška výrobku: | 6.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 3.36 kč |
