Módní set motýlci
Kód produktu: W114617
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Žádné malé parádnici nesmí chybět ve výbavě šperky! Ozdob své ručky nápaditým náramkem a prstýnkem! V balení nechybí ani náhrdelník, který bude zdobit tvůj krk a náušnice! Ve tvých vlasech určitě vyniknou také sponky a gumičky! Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
Žádné malé parádnici nesmí chybět ve výbavě šperky! Ozdob své ručky nápaditým náramkem a prstýnkem! V balení nechybí ani náhrdelník, který bude zdobit tvůj krk a náušnice! Ve tvých vlasech určitě vyniknou také sponky a gumičky! Doporučený věk: od 3 letU našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W114617 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 22.0 cm |
| Šířka výrobku: | 16.0 cm |
| Výška výrobku: | 3.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
