Modelovací hmota Zubní ordinace - Český obal
Zahraj si na zubaře a podívej se pacientovi na zoubek! Vymodeluj nové zoubky, rovnátka nebo vyvrtej kaz pomocí elektrické zubní vrtačky! Při hře se také naučíš jak správně čistit zoubky. Obsah balení: (český obal) 6 modelovacích barev zubařské nástroje model úst a forma vrtačka (2xAA baterie nejsou součástí) Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
Zahraj si na zubaře a podívej se pacientovi na zoubek! Vymodeluj nové zoubky, rovnátka nebo vyvrtej kaz pomocí elektrické zubní vrtačky! Při hře se také naučíš jak správně čistit zoubky. Obsah balení: (český obal) 6 modelovacích barev zubařské nástroje model úst a forma vrtačka (2xAA baterie nejsou součástí) Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W007752 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,900 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2 x AA |
| Délka výrobku: | 37.0 cm |
| Šířka výrobku: | 26.0 cm |
| Výška výrobku: | 7.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
