Modelovací hmota Příprava grilování výtvarný set
Kód produktu: W039643
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Modelovací hmota Příprava grilování výtvarný set. Obsah balení - gril s formičkami na potraviny, tvarovací nástroje, potřeby na grilování, 4x56g kelímky modelovací hmoty (červená, modrá, zelená, hnědá). Návod na míchání barev na zadní straně obalu.
Podobné produkty
Popis produktu
Modelovací hmota Příprava grilování výtvarný set.
Obsah balení - gril s formičkami na potraviny, tvarovací nástroje, potřeby na grilování, 4x56g kelímky modelovací hmoty (červená, modrá, zelená, hnědá).
Návod na míchání barev na zadní straně obalu.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W039643 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 31.5 cm |
| Šířka výrobku: | 6.5 cm |
| Výška výrobku: | 22.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
