Mocchi Mocchi Super Mario 1 UP Mushroom Mega Houbička plyš 35 cm
Kód produktu: W053146
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Mocchi Mocchi Super Mario 1 UP Mushroom Mega plyšák. Přímo z videohry „Mario Kart“ přichází tato nadýchaná a měkká plyšová figurka ze série „Mocchi-Mocchi“. Měří cca. 36 x 29 cm. 100% polyester.
Podobné produkty
Popis produktu
Mocchi Mocchi Super Mario 1 UP Mushroom Mega plyšák.
Přímo z videohry „Mario Kart“ přichází tato nadýchaná a měkká plyšová figurka ze série „Mocchi-Mocchi“.
Měří cca. 36 x 29 cm. 100% polyester.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W053146 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,800 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 0.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
