Produkt byl přidán do oblíbených
Miminko v overalu modré 40 cm
Kód produktu: W037735
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Miminko v overalu modré. Velikost 40 cm. Obsahuje: miminko, nočník, miska, příbor, dudlík.
Podobné produkty
Popis produktu
Miminko v overalu modré.
Velikost 40 cm.
Obsahuje: miminko, nočník, miska, příbor, dudlík.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W037735 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 18m+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 45.0 cm |
| Šířka výrobku: | 20.0 cm |
| Výška výrobku: | 23.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
