Miminko mluvicí rostoucí zuby 45cm
Kód produktu: W052813
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Miminko mluvicí rostoucí zuby 45cm. Miminku se stlačením ruky vysunou zoubky. Měkké tělíčko, stlačením tlačítka na hrudi vydává zvuky. Celkem 36 různých zvuků. Baterie 3xLR44 součástí
Podobné produkty
Popis produktu
Miminko mluvicí rostoucí zuby 45cm.
Miminku se stlačením ruky vysunou zoubky. Měkké tělíčko, stlačením tlačítka na hrudi vydává zvuky.
Celkem 36 různých zvuků. Baterie 3xLR44 součástí
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W052813 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,900 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 10m+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xLR44 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.9 kg |
| Délka výrobku: | 43.0 cm |
| Šířka výrobku: | 19.0 cm |
| Výška výrobku: | 30.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
