Miminko Tutu 20 cm
Kód produktu: W036455
Podobné produkty
Parametry produktu
| Kód produktu | W036455 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 13.5 cm |
| Šířka výrobku: | 9.5 cm |
| Výška výrobku: | 20.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
