Produkt byl přidán do oblíbených
Mikulášská berla
Kód produktu: W009191
Skladem
Nejvýhodnější doprava pro vás již od: 65 Kč
Mikulášská berla, jako nepostradatelný doplněk pro každého správného Mikuláše. Díky možnosti složení, s ní můžeš snadno i cestovat, kam zrovna potřebuješ. Celková délka je 117cm
Podobné produkty
Popis produktu
Mikulášská berla, jako nepostradatelný doplněk pro každého správného Mikuláše.
Díky možnosti složení, s ní můžeš snadno i cestovat, kam zrovna potřebuješ.
Celková délka je 117cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W009191 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Délka výrobku: | 20.0 cm |
| Šířka výrobku: | 2.5 cm |
| Výška výrobku: | 40.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
